Gaziantep Teknik Yöneticisi Erol Bulut: “Görüştüğümüz futbolcular var”

tesbih

New member
Gaziantep Teknik Yöneticisi Erol Bulut: “Görüştüğümüz futbolcular var” Üstün Lig gruplarından Gaziantep’in teknik yöneticisi Erol Bulut, 2021-2022 dönemi öncesinde açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam,sezon başlamadan transfer gündemini kapatmak istediklerini bildirdi.

Hazırlık maçlarında sonuçtan çok kadro olarak alandaki tepkisi önemsediğini tabir eden Bulut, “İki hafta daha sonra lig başlıyor. Bir hazırlık maçı daha yapacağız. Ekip ve ferdî yanlışlarımızın taban düzeye gelmesi lazım.” sözlerini kullandı.

“GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ KİMİ FUTBOLCULAR VAR”

Lig başlamadan transfer çalışmasını bitirmek istediklerini belirten Bulut, “Yaptığımız transferler oldu. Forvet sınırında Borven ortamıza katıldı. Gol yollarını inşallah onunla yakaladığımız konumları değerlendireceğiz. Ortamıza birkaç futbolcu arkadaşımız daha katılacak. Görüştüğümüz birtakım futbolcular var. Lig başlamadan bitirebilirsek daha uygun olacak. Gereğince futbolcu izledik ve teklifleri götürdük. Onlardan geri dönüş bekliyoruz.” diye konuştu.

Forvet sınırına yapılacak desteklerin yabancı sorunu ve yüksek maliyetler niçiniyle kolay olmadığına işaret eden Bulut, kulübün geleceği ve teknik muvaffakiyet için en gerçek kararları almaya ihtimam gösterdiklerini vurguladı.

“HEDEF GEÇEN YILIN DAHA GÜZELİNİ YAPMAK”

Bulut, yeni dönem gayeleriyle ilgili de şunları kaydetti:

“Kafamızda grubu kurup, sistemi oturtmak ve en uygun biçimde işlemesini istiyoruz. bu da bir günde olan bir iş değil, haftalar sürüyor. Şu an daha düzgününü görmek isteyen bir grup var. Zira biz nerde olduğumuzu hayli yeterli biliyoruz. Daha âlâ yerde olmamız gerekiyor. Kalite ortamıza katmamız gerekiyor. Gaye, geçen yılın daha düzgününü yapmak. Onun için ortamıza kaliteli bir kaç arkadaşımızın katılması gerekiyor. Benim her vakit maksadım oldu. Ben başladığım günden bu yana amaçlar ortasında oldum. İnşallah geçen seniçin daha güzelini yapacağız. Ancak bu demekle olmuyor. Çalışmak, transfer ve kaliteyle oluyor. Bu da vakit gerektiriyor. Onun eforu ortasında olacağız.”