İletileri ifşa olan Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay’ın nişanlısıyla görüntü paylaştı

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
İletileri ifşa olan Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay’ın nişanlısıyla görüntü paylaştı Müzikçi Ece Ronay, klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil tarafınca tacize maruz kaldığını söyleyerek ünlü şovmenin kendisine “Bu gece yanında uyumak istiyorum” biçiminde attığı bildirileri ifşa etmişti. Öte yandan Cumhuriyet Başsavcılığına kabahat duyurusunda da bulunan Ronay, adliye çıkışı yaptığı konuşmada ise “Nişanlıma telefon üzerinden beyefendinin asistanı bilinmeyen numaradan arayarak 50 bin lira para teklifinde bulundu” demişti.

DENİZ AKKAYA’YLA DA TARTIŞTI

Söylemezsem Olmaz programına bağlanarak Deniz Akkaya ile tartışan ve bu tartışmada söylemiş olduği “Sana belden aşağı fazlaca düzgün vururum ben” kelamları gündemde olan Mehmet Ali Erbil, bu defa kendi toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak Ece Ronay’ın nişanlısı Mehmet Bilir ile görüntüsünü yayınladı.

ECE RONAY’IN NİŞANLISI İLE GÖRÜNTÜ PAYLAŞIP “OLAY KAPANDI” BİLDİRİSİ VERDİ

64 yaşındaki ünlü şovmen, paylaştığı görüntüsünde “Mehmet kardeşim Ece Ronay’ın nişanlısı. Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum. Mehmet’i bu olayları kapatalım, üstüne örtelim diye davet ettim. Zira hem kamuoyu, hem biz hem o taraf fazlaca rahatsız oldu. Mehmet de beni kırmadı, davetime icabet etti geldi yemeğimi yedi” dedi. Bilir ise “Sen de bizi hayli hoş ağırladın. Teşekkür ediyorum” dedi.

“ERKEKLER KENDİ ORTASINDA ANLAŞMIŞ, ARTIK NİŞANLIM DEĞİL”

Bu ortada Ece Ronay ise toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Erkekler kendi içinde benim sıkıntımı konuşup anlaşırken fikirlerimi almaya gerek duymamış olmalı” diyerek Mehmet Bilir için “Sanırım artık nişanlım değil” dedi. Ayrıyeten Mehmet Ali Erbil’in yılların kurdu olduğunu ve nişanlısı epeyce saf olduğu için kandırmayı başardığını da ekledi.

Mehmet Ali Erbil hakkında kabahat duyurusunda bulunan Ece Ronay’dan yeni tez: Asistanı 50 bin lira teklif etti
İletileri ifşa olan Mehmet Ali Erbil, Deniz Akkaya ile birbirine girdi: Sana belden aşağı fazlaca düzgün vururum