İstanbul Kültür Üniversitesi araştırma nazaranvlisi ve öğretim nazaranvlisi alıyor

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
İstanbul Kültür Üniversitesi araştırma nazaranvlisi ve öğretim nazaranvlisi alıyor İstanbul Kültür Üniversitesi’nin boş bulunan takımlarına araştırma vazifelisi ve öğretim nazaranvlisi alımı gerçekleştirecek.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana bakılırsa; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyesi haricindeki Öğretim Elemanı Takımlarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi İmtihan İle Giriş İmtihanlarına Ait Adap Ve Temeller Hakkında Yönetmeliğin ilgili unsurlarına bakılırsa aşağıda belirtilen akademik ünitelere karşılarında belirtilen unvanlarda Öğretim Elemanları alınacaktır.

Müracaat müddeti ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, müracaatlar takım alımı yapacak olan ilgili Fakültelerin Dekanlığına ve Meslek Yüksekokullarının Müdürlüğüne istenen dokümanlar ile birlikte şahsen yahut posta yoluyla yapılacaktır. (Not: Müddeti içerisinde yapılmayan ve eksik dokümanı olan müracaatlar ile internet üzerinden yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.)