“İyi oynamadık”

ahmetbeyler

Active member
Ev
1.Birlik
Birliğin zaferiyle ilgili sesler: “İyi oynamadık”

Eintracht Frankfurt karşısında aldığı 2-0’lık galibiyete rağmen 1. FC Union Berlin’in performansı iyileşebildi. Gol atan Rani Khedira bunu özellikle gördü. Oyun için oylar!

Antrenör Urs Fischer (solda), Union formasıyla attığı ilk gol için Rani Khedira’yı tebrik ediyor.Michael Taeger/Imago

Frederik Roennow: Bir yandan galibiyet, milli takım arasına iyi bir hisle girmek için çok önemliydi. Öte yandan perşembe günkü kötü oyuna gerçekten tepki göstermek istedik. Şu anda çok fazla özgüvenim var ama geçmişte Bundesliga’da oynayabileceğimi yeterince kez gösterdiğimi düşünüyorum. Hayranların beni virajda kutlaması çok duygulandırdı. Bunu beklemiyordum ve aslında topları kurtarmak benim işim.

Rani Khedira: Öğle yemeğinde, çocuklar ilk golümü ne zaman atacağımı, nihayet zamanı geldiğinde benimle dalga geçtiler. Kutlama yaparken önce beni en çok kızdıran Sven Michel’i görmek için yedek kulübesine yönelmek istedim, sonra diğer yöne çekildim ve bir noktada tüm oyuncuların altında kaldım. Bugün de özellikle ilk yarı iyi oynamadık. Frankfurt’a çok şans verdik ve iyi bir kaleciye ihtiyacımız vardı. Geride kalabilirdik ve o zaman iki kat daha zor olurdu.

Birliğin bireysel eleştirisi: Frankfurt'a karşı kim ikna eder - kim etmez

Birliğin bireysel eleştirisi: Frankfurt’a karşı kim ikna eder – kim etmez
  • hisseler
Antrenör Urs Fischer (basın toplantısında): İyi başladık ve rakiplerimize doğrudan erişim sağladık. Bundan sonra ipi biraz kaybettik, bazı taktiksel değişiklikler yapmak ve 5:3:2 sistemini değiştirmek zorunda kaldık. Bence organizasyon bundan sonra daha iyi oldu. Kendimizden talep ettiğimiz yüz bugün net bir şekilde görülmüştür. Bazı aşamalarda gerekli şansı yakaladık ve çok iyi bir kaleciydik.

Kendi erdemleriyle: 1. FC Union, Frankfurt'a karşı özür diliyor

Kendi erdemleriyle: 1. FC Union, Frankfurt’a karşı özür diliyor
  • hisseler
Eintracht koçu Oliver Glasner (basın toplantısında): Çok dikkatliyim çünkü bugün söyleyeceğim her şey aleyhime kullanılabilir. O yüzden oyunla ilgili pek bir açıklama yapmak istemiyorum, anlayışınıza sığınıyorum.