İzmir’de bayan cinayeti: Cansız vücudu babası buldu

HoVaRDa

New member
İzmir’de bayan cinayeti: Cansız vücudu babası buldu İzmir Bergama’da yaşayan 28 yaşındaki Ö.C., babası tarafınca meskende meyyit bulundu. Bedeninde darp ve kesici alet yarası olan Ö.C.’nin cinayet şüphelisi olarak Z.S. gözaltına alındı. Polisteki tabirinde Z.S., cinayeti işlediğini itiraf etti.

‘ACIMIZ BÜYÜK’

DHA’nın haberine nazaran, Turabey Mahallesi’nde yaşayan Ö.C.’den haber alamayan Ali Osman Camgöz, merak edip, dün akşam konutuna gitti. Kızını meskende hareketsiz yatarken bulan Camgöz, 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirdi. İhbarla gelen sıhhat grupları, Ö.C.’nin hayatını kaybettiğini belirledi. Ö.C.’nin boynunda morluk, bedeninde darp izleri ile kesici alet yarası olduğu bilgisi verildi.

Cinayet şüphelisini bulmak için çalışma başlatan polis takımları, Z.S.’yi gözaltına aldı. Z.S.’nin, polisteki sözünde; Ö.C.’nin konutuna gittiğini ve ondan sonrasında hanımı öldürdüğünü itiraf ettiği açıklandı.

Konuyla ilgili konuşan baba Ali Osman Camgöz, “Çok üzgünüm. Yapan kişi yakalandı. Olayla ilgili fazlaca bilgimiz yok. Boynunda izler var. Belinin üst kısmında bıçak izleri var. Boğuşma olmuş. Olağanda kızım serada çalışıyordu, o gün tatildi. İşteydim, aradım, akşamüzeri yanına geleceğimi söylemiş oldum. ‘Tamam’ dedi. Saat 11.30 üzere aradım, ulaşamadım. 15.00’te aradım, bir daha ulaşamadım. Akşamüzeri yanına gittiğimde, kendisini meyyit buldum. Acımız büyük” dedi. (HABER MERKEZİ)