Kanal D spikeri Şevval Tatlı’ya Marmaray’da taciz

HoVaRDa

New member
Kanal D spikeri Şevval Tatlı’ya Marmaray’da taciz Kanal D’de hafta sonu yayınlanan haber programı sunucusu Şevval Sevecen, toplumsal medya hesabından tacize uğradığını duyurdu. Suadiye’de Marmaray’ın önünde arkadaşını beklediğini söz eden Kanal D haber muhabiri Şevval Sevecen, o sırada yanına gelen bir adamın tanışmaya çalıştığını belirtti.

Reaksiyon gösterdiğini söyleyen Tatlı, hem hakarete uğradığını tıpkı vakitte tehdit edildiğini anlattı. Şevval Tatlı paylaşımında şu sözleri kullandı:

“Suadiye’de Marmaray’ın orada arkadaşımı beklerken bir adam geldi yanıma, “sizi fazlaca beğendim tanışalım mı” dedi, reddedip reaksiyon gösterdim. ”Niye bu biçimde yapıyorsun beğendim seni diyorum” dedi, tekrar reddedilince küfür etmeye başladı. “seni bulacağım” deyip tehditler savurdu. Hoş, “çok olağan bir saatte bile bir bayan sokakta tek başına inançta olamayacak mı bu ülkede?”

Hoş bir süre daha sonra Instagram hesabından da şu açıklamayı yaptı:

“Bu olayı Twitter’da yazdığımda bu biçimde bir takviyeyle karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim. Teşekkür ederim. Destekleyenler kadar yaşanan olaya karşın beni suçlayan yüzlerce insan olması da bu ülkenin özeti. İstediğimiz saatte, istediğimiz yerde özgürce, korkusuzca olabileceğimiz günlere de kavuşuruz elbette.” (HABER MERKEZİ)