Kanser hastası bayan 17 yaşındaki kayıp kızını arıyor

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Kanser hastası bayan 17 yaşındaki kayıp kızını arıyor Hürriyet Mahallesi’nde ikamet eden Feyzanur Arslan, 10 gün evvel göğüs kanseri tedavisi nazarann 50 yaşındaki annesi Nuray Arslan’ın kemoterapi almak için hastane gittiği sırada konuttan ayrıldı ve tekrar geri dönmedi. Akşam meskene geldiğinde kızının konutta olmadığını fark eden hasta bayan kızının gidebileceği arkadaşlarını aradı. Olayın üzerinden 24 saat geçmesinin akabinde kızlarının hayatından tasa eden aile polise giderek kayıp ihbarında bulundu.

10 gündür kızlarından haber alamayan aile çalmadık kapı gitmedik yer bırakmasa da kızlarının izine bir türlü rastlamadı. Genç kızın son olarak kuzenini arayıp beni biraz merak etsinler bir iki güne döneceğim dediği lakin konuşmanın üzerinden 10 gün geçtiği açıklandı. Konutlara gündelik paklığa giderek ailesinin geçimini sağlayan kanser hastası Nuray Arslan gözyaşları içerisinde kızının konuta dönüp kapıdan girdiği anı hayal ediyor.

Kızının sekreterlik kursuna gittiğini fakat başörtülü olduğu için uzun müddettir iş bulamadığını sav eden Nuray Arslan, “İşe girmesini babası istemedi, çalışmayı fazlaca istiyordu, bir tek onun için tartışmıştık, gidebileceği arkadaşlarını aradık hiçbirine gitmemiş, olağanda telefonunu açmadan duramaz lakin bildirilere bile yanıt vermiyor, ömründen telaş ediyoruz” diye konuştu.

Gözyaşlarına boğulan hasta anne, “Kızım sen bizim kıymetlimizsin ne olur geri dön başına ne geldiyse geldi. Bittim ben ne olur annecim üzme beni sana kimse bir şey yapmayacak ne olur annecim dön eve” diyerek kayıp kızına seslendi.