Kılıçdaroğlu’ndan oda liderine çarpıcı karşılık

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Kılıçdaroğlu’ndan oda liderine çarpıcı karşılık CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ’da hizmet veren taksici esnafıyla telefonda manzaralı konuşma yaptı. Elazığ Sürücüler Odası Lideri Şevket Toraman, Kılıçdaroğlu’na taksiciler olarak sıkıntı bir müddetçten geçtiklerini söylemiş oldu. Kılıçdaroğlu ise, “Yaptığınız iş hayli kıymetli siz kontağı kapatsanız Türkiye durur” diyerek yanıt verdi.

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatları doğrultusunda vilayet başkanlıklarının meslek kümeleri ziyaretleri devam ediyor.

CHP Elazığ vilayet örgütü bu kapsamda taksi duraklarını ziyaret ederek sürücülerin sıkıntılarını dinledi. CHP Elazığ vilayet lideri Coşkun Çağlar Duran, genel liderleri Kemal Kılıçdaroğlu’nun imajlı arayarak taksi sürücüleriyle görüştürdü. Sürücüler yaşadıkları sıkıntıları Kılıçdaroğlu’na anlattı.

“CİDDİ MANADA SIKINTI BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ”

Elazığ Sürücüler Odası Lideri Şevket Toraman ise CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na taksiciler olarak sıkıntı bir müddetçten geçtiklerini belirterek şunları söylemiş oldu;

*Sayın Genel liderim iyi günler ve ramazanlar diliyorum. 2014 yılından bu yana vilayetimizde hizmet veriyoruz. 559 taksici, 383 toplu taşıma yapan minibüs, 400 öğrenci servisi, 270 tane toplu taşımalı eğitim yapan ve 400 üzerinde kamyoncu esnafımız ile bu kentte hizmet yapmaktan gurur duyuyoruz.

*Şehrimizi de seviyoruz. Önemli manada sıkıntı bir müddetçten geçiyoruz. Ülkenin bahtını ve talihini belirleyen temsil ettiğim sürücü esnafıdır. İnşallah sonumuz âlâ olur diye düşünüyoruz.

*İl liderimizi epeyce seviyoruz. Çok pahalı ve sevecen, onun varlığı bize yetiyor. Size de hürmet ve hürmetlerimi sunuyorum.

“KONTAĞI KAPATSINIZ TÜRKİYE DURUR”

Ülkede yaşanan meselelerin üstesinden bir arada geleceklerini belirten CHP başkanı Kılıçdaroğlu, şu tabirleri kullandı;

*İnşallah âlâ olacak, Elazığ’a, siz Elazığlılara da ve Türkiye’ye hizmet sunuyorsunuz. Aslında siz kontağı kapatsanız Türkiye durur. Dolasıyla yaptığınız iş epeyce değerli, vatandaşa hizmet ediyorsunuz.

*Sizin verdiğiniz hizmetler ötürüsıyla biz de yürekten teşekkür ederiz. Sizin, Elazığlı kardeşlerimin yaşadığı sıkıntıları Ankaralılar, Eskişehirliler de yaşıyor. Misal meseleler var.

*İnşallah bütün bu meselelerin üstesinden birlikte geleceğiz. Bütün Elazığlı kardeşlerimize, hemşerilerimize selamlarımı ve hürmetlerimi sunuyorum.

“MESLEK KÜMELERİNE KATKI VERMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Kılıçdaroğlu’nun akabinde CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da taksi sürücüleriyle görüştü. Erol, şunları söylemiş oldu;

*Bu hafta TBMM’de Şavaklı ve Beritanlı hemşerilerimizin yayla meselelerini gündem getireceğiz. Yayla dönemi başlayınca hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın yaylacılık meseleleri Türkiye’de öncelikli meselelerini gündeme getireceğiz.

*Şevket liderim senin şahsında bütün arkadaşlara hürmetlerimi iletiyorum. İyi Ramazanlar diliyorum. Ramazan ayının ülkemize, vilayetimize ve ailemize hayırlar getirmesini diliyorum.

*Elimizden geldiği kadar bu biçimde meslek kümelerine katkı vermeye çalışıyoruz. Önümüzdeki periyotlarda partimiz ve biz birebir noktada olur biz de Elazığ’ı daha güzel noktalara getiririz inşallah.