Kırcamili Muhtarlardan Lider Böcek’e teşekkür

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Kırcamili Muhtarlardan Lider Böcek’e teşekkür
Kırcamili Muhtarlar, Büyükşehir Belediye Meclisi’nden süratle geçen Kırcami planlamasıyla ilgili uğraşları ve hassaslığı niçiniyle Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Antalya Büyükşehir Belediye Lideri Muhittin Böcek, Kırcamili muhtarları ağırladı.

Antalya Muhtarlar Derneği Lideri Topçular Mahalle Muhtarı Nazif Alp, Muratpaşa Muhtarlar Derneği Lideri Yeşilova Mahalle Muhtarı Ahmet Akcan, Kırcami Mahalle Muhtarı Mehmet Köksal, Zümrütova Mahalle Muhtarı Muammer Dönmez, Güzeloluk Mahalle Muhtarı İzzet Ak, Tarım Mahalle Muhtarı Murat Kurt, Doğuyaka Mahalle Muhtarı Kemalettin Uluçay, Mehmetçik Mahalle Muhtarı Adnan Çetin, Çağlayan Mahalle Muhtarı İbrahim Efe, Fener Mahalle Muhtarı Mehmet Çakır Lider Muhittin Böcek’e Büyükşehir Belediye Meclisi’nden süratle geçen Kırcami planlamasıyla ilgili samimi uğraşları niçiniyle teşekkür etti.

KIRCAMİNİN SİYASETE ALET OLMAYACAĞINI SÖYLEDİM

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getiren Lider Muhittin Böcek, siyasi hayatı boyunca Kırcami planlamasına takviye verdiğini söz ederek, şunları söylemiş oldu: “Konya İstinaf Mahkemesi’nin iptal sonucu ve gerekçeli sonucunı açıklamasının akabinde vakit kaybetmedik. İmar Daire Başkanlığımız gerekçeli karar doğrultusunda çalışmalarımızı yaptı. Yasa yönetmelikler, mevzuatlar, açılan davanın münasebetleri olsun hepsini hesap ettik. Sabreden derviş muradına ermiş oldu. Ankara’da Sayın Bakan Bey’e gittik, her şeyi samimice anlattık. hiç bir vakit Kırcami’nin siyasete alet olmayacağını söylemiş oldum. Bunun da kararınu daima bir arada aldık. olağanüstü Meclisimizde 1/25 binlik ve 1/5 binlik Kırcami planlaması oy birliğiyle geçti. Muratpaşa’dan da 1/1000’lik geçti. Artık Büyükşehir Meclisi’nde bunu da onaylayıp bitireceğiz. Alt yapıyla ilgili neler yapabileceğimiz konusunda Fen İşleri ve ASAT grubumuzla planlama yapıyoruz.”

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Muratpaşa Muhtarlar Derneği Lideri ve Yeşilova Mahallesi Ahmet Akcan eforları ve hassaslığı için Lider Muhittin Böcek’e teşekkür ederek, “Biz size epey teşekkür ediyoruz. Bir buçuk ay evvel Sayın Bakanımızı ziyarete ettiğinizde dedim ki Muhittin Lider bu işi bitirdi. Başından beri sizin farklı bir çalışmanız var. Sabırla, azim ve kararlılıkla bu işi çözdünüz. Kırcami problemiyle ilgili hassaslığınız, vatandaşın da size verdiği bir gönül var. Size ve dayanaklarından dolayı Sayın Bakanımıza epey teşekkür ediyorum. Bölge halkı ismine mutluluğumuzu söz etmek istiyorum. Allah senden razı olsun. Senin öncülüğünde bu iş inşallah bitecek diye inanıyorum” diye konuştu.

DİK DURDUNUZ

Antalya Muhtarlar Derneği Lideri Topçular Mahalle Muhtarı Nazif Alp ise “Kırcami konusunda daima düzgün niyetle yaklaştınız. 40 yıldan daha sonra kıymetli bir yol kat ettik. yeniden dava konusu olmasını istemiyoruz. Burada yaşayan insanları keyifli etmemiz lazım” dedi.

Güzeloluk Mahalle Muhtarı İzzet Ak da “Planlamayı hoş bir biçimde yaptınız. Bakanlıkla işbirliğiyle süreci yürüttünüz. Yaptığınız işin ardında dik durdunuz. Allah razı olsun. İnşallah 18 uygulaması ve binlik planda hoş bir çalışma yapılır. Bu hasret biter” tabirlerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı