Motogp Jerez, Bagnaia serbest antrenmanlarda lider durumda. Ducati Vinales ve Marc Marquez'in ardından

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Şunun için rekoru takip et: Pecco Bagnaiailk gününü kapatan ücretsiz testler Endülüs turunda Jerez de la Frontera en iyi zamanı elde etti: Bir sabah çalıştıktan sonra, dünya şampiyonu Ducati sürücüsü öğleden sonra hızlandı ve Viñales hâlâ harika ve ikinci, Aprilia'yı sürüyor. Ayrıca sanal podyuma çıkıyor Marc Marquezbelki de herkesin önünde kalma potansiyeline sahip olan ancak zaman saldırısı anında biraz işleri karıştıran kişi. En iyi üçü onda bir buçuktan daha az dar. Tekrar görmek bir zevk Bezzecchi: Pertamina VR46 takım sürücüsü önde gidiyor MartinŞu anki dünya şampiyonası lideri, ilk 5'te Borgo Panigale'den 4 motosiklet var (ve Noale'den olanla tam bir İtalyan pokeri).

Bastianini de ikinci çeyrekte, Marini çok uzakta

O zaman iş, onu kullanan KTM'ye kalmış Acostadaha sonra diğer GP-RS ile Aleix Espargaró. Diğer üç Ducatisti'nin ikinci çeyreğe doğrudan erişimi var: Bastianini o zaman saat 8. kaydeden Giannantonio Ve Alex Marquez. Yarım saniyede ilk on. Diğerleri arasında bunun yerine en yavaş sıralama olan Q1'e gitmek zorunda kalıyorlar. Morbidelli günün ilk yarısında çok mevcut, bu nedenle Ktm'nin Bağlayıcı Ve Değirmenciartı bir mastar Pedrosa (14.) joker kartın oynandığını. Quartararo Yamaha ile en hızlı 20. sıradan daha iyisini yapamadı, onu takım arkadaşı takip etti Durulamalar (15°). Marini Honda ile mücadelesini sürdürüyor ve sondan ikinci, 24., en iyinin neredeyse 2 saniye gerisinde.

Bagnaia, gülümseme geri dönüyor: “Güven yeniden keşfedildi”

Bagnaia, yine sen: «Son birkaç yarışta neyin yolunda gitmediğine odaklandık: binlerce analize baktık, takım birçok toplantı düzenledi ve birlikte antrenman gününü bir test olarak planladık. İşe yaradı”. Bu sabah debriyajda bazı sorunlar oluştu, sonra düzeldi. “Son üç turda pek çok şeyi düzelttik, son turu kullanılmış lastikle koştum: Bu duyguyu özledim, mutluyum. Biz Hız açısından iyi durumdayız. Şimdi kolay olacağını söylemiyorum ama biraz daha güvenle mücadele edebiliriz, sanırım sprint yarışında yumuşak lastiği kullanacağız, Pazar günkü GP'de göreceğiz. ” Gülümsüyor: “1 numara her zaman dikkate alınmalı.”

MotoGP, Jerez'de hafta sonu: Bagnaia, iki kez kazandığı pistte kefaretini arıyor

kaydeden Massimo Calandri

26 Nisan 2024

Vinales ve Aprilia: “İlerlemeye devam ediyoruz”

Maverick Vinales fazlasıyla memnun: “Çok iyi gidiyoruz, özel, zorlu bir pist, buradaki herkes test etti ve ideal düzene sahip olmalı: iyi bir seviye testi ve biz de oradayız.” Geçen yılla karşılaştırıldığında çok büyük bir ilerleme kaydettik, yarış temposundan ve hızlı turdan çok memnunum ancak hala geliştirilecek şeyler var.”

«Arka öne»: Marquez'in gülümsemesi

«Sektörün dördüncü bölümünde hâlâ daha iyisini yapmam gerekiyor, fark yaratmak konusunda istikrarlı olamıyorum. Yüzü gülen Marc Marquez, en önemli şeylerin hemen ve kolayca gerçekleştiğini söyledi. Çok hızlıydım, yarın sabah sıralama turları yapmak en önemli şey olacak. Mutluyum, önceki yarışlara göre daha iyi hissediyorum, turu tek başıma yaptım ve kendime çok güveniyorum. Her geçen gün kendime daha çok güveniyorum: 4 yıldır önde değildim.”