MotoGP, Le Mans: Serbest antrenmanlarda en hızlı Miller. Marc Marquez iki kez kaza yaptı

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
İki takla ve en az birkaç sürücü, hava akımını utanmadan kullandığı veya her zaman kuralların sınırlarında saldırdığı için onu cehenneme gönderiyor: Marc Marquez geri döndü. Portimao’nun kırık sağ başparmağından kurtuldu, tartışmalara neden olma alışkanlığını kaybetmedi: ve hem FP 1 hem de FP 2’de çakıllara düştü ve RC213V’sine zarar verdi. Ücretsiz antrenmanın ilk günü, sabahtan öğleden sonraya kadar KTM’yi en hızlı kullanan Avustralyalı Değirmenciyi ödüllendiriyor. En hızlı 8. zaman sayesinde Honda Cannibal, Pecco Bagnaia’nın 35 binde biri önünde 3. kez Pecco Bagnaia’nın sadece 0,0000000000000000000000000000000000000000000030 önünde, Q2’ye doğrudan giriş elde ediyor. biniciler öğleden sonra – ama sırayla en iyilerin niteliklerine çarpıyor ve hızın iyi olduğunu gösteriyor.

Aprilia hızlı gidiyor, CEO Rivola gülümsüyor

Aleix Espargaro, Aprilia’sıyla bir kez daha sanal podyuma çıkıyor. Diğer resmi takım sürücüsü Vinales’i altıncı sıraya yerleştiren Noale yarış departmanı CEO’su Massimo Rivola, “Bu bizim lehimize olan bir pist olmadığı için memnunuz” diyerek gülümsüyor. Mooney VR46 takımı, başka bir yetenekli Ducatista’nın muhteşem formunu ve hırsını doğruluyor: Dünya sıralamasında 2. olan Bezzecchi, Cuma günü Miller’ın onda 2 gerisinde podyumun üçüncü adımını atıyor. Takım arkadaşı Marini, güzel bir sabahın ardından 11. sırada bitiriyor, ancak Q2’yi ondan saniyenin sadece binde 3’ü ile çalan Alex Marquez. Onun gibi, olağan Quartararo (12.) yarın sabah Q1’e zorlanacak ve resmi Yamaha ile Morbidelli (17.) gibi acı çekecek. Fransız, “Sürekli değişiklik yapıyoruz ama işe yaramıyorlar: Çok fazla acı çekiyoruz” diye itiraf ediyor Fransız. Q2’dekilerin yarısı Borgo Panigale’den binek mücevherleri: Pramac versiyonundaki Martin (4.) ve Zarco (5.), Bezzecchi, Bagnaia ve Junior Marquez’e eklenmelidir. En iyinin ızgarası, Binder’in KTM’si ile tamamlandı. Mir ve Rins ile diğer Honda’lar için hayal kırıklığı. Bastianini yok, diğer Gp23, kaçınılmaz olarak 2 saniyeden fazla bir boşluk için ödeme yapan Petrucci’ye (19.) gitti.

Bezzecchi: “Üçüncü kez iyi ama daha iyisini yapabilirim”

“Ktm, son birkaç yarışta olduğu gibi hızlı gittiğini doğruluyor. Marc Marquez’in büyük bir yeteneği var, ancak Honda’sıyla mücadele ettiği açık. Bu, en sevdiğim pistlerden biri ve bu.” öğleden sonra – rüzgara rağmen – eğlendim”, diyor Jack Miller bir kez daha herkesin önünde. Aleix Espargarò tatmin olmuş görünüyor: “Zamanın başlangıcında temkinliydim, sonra zorladım ve gerçekten hızlı 2 tur attım: Ön lastiği sıcak tutmamız için soğuğun bizi biraz zorlaması üzücü”. Bezzecchi de gülümsüyor: “Mutluyum, çünkü bu sabah zaten kendimi iyi hissediyordum ama öğleden sonra birkaç noktada kendimi geliştirmeyi başardım. Tempo çok iyi, sıra zamana karşı yarışı kurmaya geldiğinde daha fazlasını yapabilirdi. ama takım iyi iş çıkardı” .