MotoGP Tayland: Martin serbest antrenmanlarda en hızlı, Bagnaia yedinci

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Martinator uçmaya geri döndü ve son turda kaza oldu ücretsiz testler içinde Tayland sadece elbisesi biraz tozlanıyor. Pecco Bagnaia önce frenlerle tartışıyor, sonra arabasının ayarlarıyla tartışıyor Ducati: 7. sırada bitiriyor ve hala 2. çeyreğe doğrudan girmeyi başarıyor, ancak rakibinin hızına ulaşmak için hâlâ yapması gereken çok şey var. Aprilia Jorge’nin hemen arkasında şarkı söylüyorlar: Viñales onda birinden daha az uzakta ikinci sırada Martinorada olduktan hemen sonra Aleix Espargaró. Zarco Geçen Pazar günü Avustralya’nın kazandığı zaferin ardından hala coşkulu: sanal podyumun bir adım altında bitirdi. İşte yine çocuklar Mooney VR46yaralarından kesin olarak kurtulmuş gibi görünenler: Marini önde Bezzecchi binde 9 oranında ve ikisi de Pecco’nun önünde. Borgo Panigale’den 5 ve Noale’den 2 motosikletin ardından ilk onda Japonlara da yer var Yamaha İle ilgili Quartararo ve iki Ktm Avusturyalılar (Binder, Fernandez): hepsi sadece onda üç oranında yer alıyor ve pistte etkileyici bir denge sergiliyorlar. Marc Marquez, Morbidelli ve Miller ikinci çeyreği onda bir farkla kaçırdılar, Di Giannantonio son birkaç haftadaki iyi testlerin ardından biraz geride kaldı, zavallı Bastianini GP23’ün yol tutuşuyla kötü bir mücadele veriyor.

MotoGp, Bagnaia Tayland’da avantaj arıyor: “Pistten hoşlanıyorum, bundan yararlanmalıyım”

kaydeden Massimo Calandri

26 Ekim 2023

Martin hızlı ve iyimser: “Beklediğimden daha iyi”

Jorge Martin 1. antrenmanda zaten çok güçlüydü, ikinci seansta çılgına döndü ve muhtemelen 2. antrenmanın son turunda zamanını daha da düşürebilirdi, ancak 3. virajda felaket bir şekilde çakıl zeminde kaldı: hava yastığı herhangi bir fiziksel darbeyi engelledi Prima Pramac sürücüsü için sonuçlar. Martinator gülümsüyor: “Bu kadar hızlı gitmeyi beklemiyordum, kullanılmış lastiklerle bile çok iyi iş çıkardım.” Düşüş iyimserliğini ortadan kaldırmadı. “Sonunda sınırdaydım, zamanımın yeterli olup olmayacağını bilmiyordum ve bu yüzden biraz daha zorladım. Garip bir düşüş çünkü o noktaya biraz daha yavaş ulaştım. Ama bu ilk günden çok mutluyum.”

Konular