Paul Jaeckel, Iron Men'le sözleşmesini uzattı

ahmetbeyler

Active member
Paul Jaeckel bu sezon Birinci Bundesliga'da 1. FC Union Berlin'de pek fazla forma giyme şansı bulamadı. Defans oyuncusu şu ana kadar çıktığı beş maçta yaklaşık 230 dakika oynadı ve son olarak Şubat ayında VfL Wolfsburg'a karşı alınan 1-0'lık galibiyette 82. dakikada Nenad Bjelica'nın yerine oyuna girdi. Yönetilebilir bu rakamlara rağmen Jaeckel ve Köpenickers sözleşme uzatma konusunda anlaştı.

Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.

“Onun muazzam performans gösterme isteğini ve her zaman takımın çıkarları doğrultusunda hareket etme azmini takdir ediyoruz. Bizimle her zaman kolay zamanlar geçirmemesine ve mevcut duruma rağmen Paul'ün hâlâ ortak yolda ilerlemek istemesinden memnunuz.”

1. FC Union Berlin sözleşme süresi hakkında herhangi bir bilgi vermiyor

Sendikacılar yeni sözleşmenin süresine ilişkin herhangi bir bilgi vermedi. Jaeckel, 2021 yazından bu yana Union'da oynuyor ve o zamandan bu yana üçü Şampiyonlar Ligi'nde, üçü Avrupa Ligi'nde ve dördü Konferans Ligi'nde olmak üzere 61 rekabetçi maç oynadı. Geçen sezonun dokuzuncu maçında VfB Stuttgart'a karşı alınan 1-0'lık galibiyette şu ana kadar bu maçlarda bir gol attı.

“Takım olarak son yıllarda çok özel anlar yaşadık. Bu sezon kolay bir süreçten geçmiyoruz. Tüm bu süre boyunca kendimi her zaman çok rahat hissettim ve daha da gelişebildim. Brandenburg yerlisi sözleşme uzatmasıyla ilgili olarak “Bu nedenle daha fazla işbirliği yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.