Reza Zarrab ile Hadise’nin bildirileri dava belgesinde yer aldı

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Reza Zarrab ile Hadise’nin bildirileri dava belgesinde yer aldı Ünlü müzikçi Hadise’nin ismi Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’la aşk dedikodularına karışmıştı.

Evlilik bitti

O dönem Gündeş’in 11 yıllık evliliğinin “O Ses Türkiye”de birlikte heyet üyeliği yaptığı Hadise yüzünden bittiği sav edilmişti.

Amerika’da tatil iddiası

Ebru’nun fotoğraflarını silmişti

Bu savları yalanlayan Hadise, yayın yasağı çıkarıp dava açacağını belirtmişti. O devir Kaan Yıldırım’la bir arada olan Hadise, toplumsal medya hesaplarından Ebru Gündeş’le olan fotoğraflarını silmişti.

Hürriyet’te yer alan habere göre, Hadise’nin Reza Zarrab’ın aşk haberinin çıkmasının akabinde Amerika’da olan iş insanıyla WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı tezi gündeme geldi.

“Kaan’ı rahatlatmak için yaptım”

Dava belgesine giren yazışmalarda Reza Zarrab’ın “Beni de bitirdin kendini de” diye sitem ettiği Hadise, “Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma” dediği öğrenildi.

“Resim de varmış”

Hadise’nin “Resim de varmış” diyerek Reza Zarrab’ı uyardığı ve ikisini Amerika’da kıyıda el ele yürürken gösteren fotoğraf karesinin de dava evrakında olduğu tez edildi.