“Tamamen dağılıyoruz!” – Bavyera'ya alkışlayan sesler

ahmetbeyler

Active member
FC Bayern'e karşı alınan 5-1'lik yenilginin ardından 1. FC Union Berlin'de hayal kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşandı. Basın toplantısında Kevin Volland ve Christopher Trimmel, karma bölgede gazetecilerin sorularını yanıtlarken, teknik direktör Nenad Bjelica da soruları yanıtladı. Oyunun sesleri!

Kevin Volland: İkinci yarıya bakıldığında hak edilmiş bir yenilgiydi. Benim düşünceme göre, aradan çok önce hâlâ oyunun içindeydik, aksanımızı konuştuk ve zorlukları kabul ettik. Ancak öne geçmeyi kaçırdık, iki gol yedik ve ikinci yarıda tamamen dağıldık. Bu bizim başımıza böyle gelmemeli.

Günaydın Berlin
Bülten

Kayıt olduğunuz için teşekkürler.
E-postayla bir onay alacaksınız.

Christopher Trimmel: Başlangıçta cesur ve agresiftik ama Bayern'in hâlâ çözmesi gereken kalite sorunları var. İkinci yarıda çok pasiftik ve artık agresif değildik, o zaman kalite farkını görebiliyorduk. Şimdi önemli olan bu yenilgiyle nasıl başa çıkacağımızdır. Bundesliga'da bazen başınızın belaya girebileceği her zaman açıktı, ancak artık bunu mantıklı bir şekilde sınıflandırmak önemli.

Thomas Tuchel: İlk 30 dakikada çok dikkatli savunma yapmamız gerekiyordu. Pek çok devam eden düellolar vardı. Çok az kesintiyle hemen yukarı ve aşağı gitti. Bizim için iyiydi ve maçın yoğun ve hızlı geçmesini sağladı. Daha sonra gollerimizi doğru anlarda attık. İlk yarıda takımı övdüm çünkü çok iyi iş çıkardıklarını düşündüm. Bugün sadece 90 dakika boyunca bunu yaptık: Hak edilmiş bir galibiyet ve mükemmel bir hafta.

Nenad Bjelica: Oyun iki yarıya bölünebilir. İlk yarı çok iyi oynadık, çok taktiksel ve disiplinliydik. Başlangıçta tehlikeliydik ve liderliği ele geçirmek için ilk şansımızı yakaladık. Ne yazık ki bu işe yaramadı. O zaman Bayern karşısında işler hızla gelişebilir. İkinci yarıda sahada pek birbirimizi bulamadık..