Tarkan’dan itiraf: Hangi akla hizmet yaptım bilmiyorum

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Tarkan’dan itiraf: Hangi akla hizmet yaptım bilmiyorum Pandemi sürecinin sıkı toplumsal medya kullanıcısı Tarkan’dan yeni bir paylaşım geldi.

48 yaşındaki müzikçi, 2017’de New York konseri için gittiği Amerika’da evvel yayınlayıp, kısa mühlet daha sonra “Eyvah ne yaptım ben” diyerek sildiği çıplak fotoğrafıyla ilgili yıllar daha sonra bir itirafta bulundu.

“KEŞKE BU ANDA KALSAYDIM”

O güne ilişkin öbür bir karesini yayınlayan Tarkan, gönderisinde şu sözleri kullandı:

“Bir “İyi geceler TBT’si de düzgün masraf şimdi” dedim. Birkaç yıl evvel New York konseri için gittiğim Amerika’dan yarı çıplak bir fotoğraf paylaşıp, paylaştığım gecenin sabahında “Eyvah ne yaptım ben!” deyip, çabucak sildiğim bir fotoğraf vardı ya… İşte artık paylaştığım bu fotoğraf, o birebir geceden tam üstümü çıkarmadan evvelki andan… Keşke bu anda kalsaydım… Hangi akla hizmet o denli bir şey yaptım hala bilmiyorum! Fakat sanırım uzun uçak seyahati, uykusuzluk, jet lag üzere faktörler aklımı başımdan almıştı.”

BİR MÜHLET DAHA KONSER VERMEYECEK

Öte yandan her yıl Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava’da sevenleriyle buluşan Tarkan, pandemi niçiniyle sahnelere orta vermişti.

Belli önlemlerle bir hayli müzisyenin sahne almaya başlamasının akabinde Megastar, hayranlarından kendisine gelen “konser” talepleri ile ilgili de geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmıştı.

“KAVUŞACAĞIZ KESİNLİKLE, SABREDİN”

bir süre daha sahneye çıkmayacağını belirten müzikçi, şu sözleri kullanmıştı:

“Sahniçin, sizlerden bu kadar farklı kalmamıştım hiç. Galiba o yüzden de eksik, yarım her şey. Sevginiz, ilginiz, o alkış ve tezahürat sesleriniz, özetle ruhumun ilacı olan o hoş gücünüz olmadan ben ben üzere değilim. ‘Ee bu biçimde niye konser yapmıyorsun?’ diyenlerinizi duyuyorum. Pandemi…

Biliyorum; makul önlem kuralları çerçevesinde konserler yapılıyor şu an ancak ben benim konserlerim için riskli buluyorum. Zira biliyorum; biz bir ortaya geldik mi, koparız. Kimse tutamaz bizi. Kural mural tanımayız. Kırarız bütün zincirleri… Ee kimseyi tehlikeye atmak istemem… Şu virüsü denetim altına aldığımızda (ki o da aşılarımızı pek olacak), düzlüğe çıktığımızda kavuşuruz… Sabredin inci tanelerim. Kavuşacağız kesinlikle, sabredin…”