Üç yıl evvel ayrıldığı erkeğin tehditlerini anlatıp yardım istedi: Bir yerde bir eksiklik var

HoVaRDa

New member
Üç yıl evvel ayrıldığı erkeğin tehditlerini anlatıp yardım istedi: Bir yerde bir eksiklik var Sosyal medya hesabından paylaştığı görüntü ile açıklamalarda bulunup yardım isteyen Melek Bezaroğlu, 3 yıl evvel ayrıldığı eski erkek arkadaşı Mustafa K’nin kendisini daima tehdit ettiğini söylemiş oldu. Bahçelievler’de yaşayan Melek Bezaroğlu, 1 ay cezaevinde yatıp, açılan 4 davada hakkında “Hükmün Açıklanmasının Geri Bırakılması” sonucu verildiğini belirttiği Mustafa K’nin tutuklanmasını istedi.

‘AKIL SIHHATİNİN YERİNDE OLMADIĞINI daha sonraDAN ÖĞRENDİM’

Sosyal medyadan yayınladığı görüntüde Bezaroğlu, “Yaklaşık üç yıldır akıl sıhhatinin yerinde olmadığını daha sonradan öğrendiğim bir şahısla gayret ediyorum. Bu kişi hakkında emniyete de savcılığa da CİMER’e de daima şikayetçi oldum. Tıpkı kişi ismine 4 farklı dava açtım ve dördünde kazandım ama kararın açıklanması geri bırakıldı. Sonuç olarak kendisi yalnızca bir ay kadar Metris Cezaevi’nde kaldı. Çıkar çıkmaz tıpkı davranışlara devam etti. Şu an kendisi hakkında bir davam daha devam etmekte. Bir hanımefendinin daha şikayeti mevcut” dedi.

‘BİR YERDE BİR EKSİKLİK VAR’

DHA’nın haberine nazaran Bezaroğlu açıklamasının devamında, “Adıma farklı hesaplar açarak beni küçük düşürücü paylaşımlarda bulunan, tehdit eden, hakaret eden bu adam hakkındaki lütfen artık süreç yapılsın. Bu durum beni hakikaten hayli yordu. Etrafımdaki insanları, ailemi, arkadaşlarımı açtığı uydurma toplumsal medya hesaplarıyla taciz ve tehdit ediyor. ‘Bugün bunu giymişsin, şurada beklemişsin’ üzere bildiriler atıyor. Bununla ilgili emniyete bilgi verdim. Çocuğumla dışarı çıktığımda huzursuz olmak, gerime bakmak istemiyorum. Bir yerde bir eksiklik var, bir şeyler eksik gidiyor fakat bununla ilgili en kısa müddette tahlil bulunmasını rica ediyorum. Adalet yerini bulacak biliyorum fakat benim bununla ilgili sabrım kalmadı” sözlerini kullandı. (HABER MERKEZİ)