Yeşim Salkım: Gülben Ergen’i affettim

ganka

Global Mod
Global Mod
Web sitesi
arkadasinigetir.com
Yeşim Salkım: Gülben Ergen’i affettim Şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, konuk olduğu programda yaptığı evlilikler ve eski eşi Hakan Uzan’a dair samimi açıklamalarda bulundu. Salkım, yıllardir küs olduğu Gülben Ergen hakkımda da konuştu.

İşte Yeşim Salkım’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

“Boşanınca nefes aldım”

Hakan Uzan’la evli olduğu devirde sıkıntı günler geçirdiğini söyleyen ünlü müzikçi, “Boşandıktan daha sonra özgürlüğü ve nefes almayı hissettim. Boşanmaya karar verdiğimde 48 kiloydum. Günde 4 ilaç ve 4 paket tütün eseri içiyordum. Özgürlüğümü geri istiyordum.

“Paralı adam hayatıma almadım”

Hakan Uzan’dan daha sonraki devirde hayatımda mal varlığı olan bir erkek olmamıştır. 2 çocuğum da parası olmayan, orta halli insanların çocuklarıdır, aşk çocuklarıdır. Proje çocukları değildir. Fakat bu o dönemki eşimin makûs olduğu manasına gelmiyor, benim özgürlüklerim kısıtlanmıştı. Ben kalıplara giremem, kalıpların kıvamına giremem, olmadı da esasen.

“Aşk bayanıyım”

Ben aşk bayanıyım, aşka fazlaca inanıyorum. Bizim dünyamızın ortasında de epeyce aşk yok. Münasebetlere girerken hesaba kitaba bakmıyorum. Hakanla evlenirken 26 yaşındaydım, fazlaca gençtim. Hakan çapkındı, hala çapkın bir adam bence.” dedi.

“Gülben benim düşmanım değil”

Gülben Ergen’i affettiğini söyleyen Salkım, “Biz yaşamamamız gereken bir müddetç yaşadık, ben hayatımdaki herkesi affettim, benim için mevzu kapandı. Gülben Ergen konusu bitti benim için. Artık 100 metre engelli koşarken geriye bakamam. her insanın yolu açık olsun. Küslük-barışıklık kavramlarını ortadan kaldıramazsak bu bu biçimde yıllarce masraf. Ben kime kırılırım? Çok yakınlarıma, eşime, akrabalarıma kırılırım. Ancak ben Gülben ile hiç arkadaş olmadım, oturup kahve içmedim. O benim düşmanım değil, dostum da olmadığı üzere. Yolu açık olsun. Çok üzüldüğüm ve canımın epey yandığı günler oldu ancak ikimizin de artık büyümüş, ergenliğe girmiş çocuklarımız var. Ben bitirdim, umarım onlar da bitirirler.” diye konuştu.