Yılmaz Vural’dan Fenerbahçe Lideri Ali Koç’a: Yanlış yapmazsın liderim

tesbih

New member
Yılmaz Vural’dan Fenerbahçe Lideri Ali Koç’a: Yanlış yapmazsın liderim Yılmaz Vural, Habertürk’te Kübra Par’ın sunduğu programda gündeme düşecek açıklamalar yaptı.

Tecrübeli teknik yönetici Fenerbahçe teknik yöneticiliğine talip olduğunu bir defa daha bir dahalerken kendisi hakkında yapılan tenkitlere de karşılık verdi.

İşte Yılmaz Vural’ın açıklamaları:

“PARAYI BULUP DA ŞIMARMAYAN YOK”

“84 milyonda 1 taneyim. Ukalalığa girecek. 2 üniversite bitirdim. Alt tarafı futbol. Avrupa’nın en değerli spor akademisini pekiyi ile bitirdim. Avrupa’nın en değerli antrenörlük kurslarını yaptım. Gidin Avrupa’ya sürücü ehliyeti yapın da bakılırsayim sizi. Meslek diyorsun be kardeşim. Bundan daha meslekli bir antrenör var bilgi manasında? Yılmaz Vural ağlıyor, yere düşüyor diyorlar ya. Nereden geldiğine bakın. Ben bu işin eğitimini Avrupa’da aldım. Türkiye’de parayı bulup da şımarmayan adam yok. Bugüne kadar Trabzonspor’da çalıştım. Başbakanlık kupası aldım. Başaracağımız bir ortam yakalamıştım. Alt ligden üst lige 5 ekip çıkardım onun haricinde. Kolay mı bu?”

“ALİ LİDERİM YANLIŞ YAPMAZSIN”

“Bir şeyi bu kadar isteyen bir adam gördünüz mü hiç? Yapamazsan ne hale düşeceğini düşünmez mi adam. Bizde o yürek var Allah’a şükür. Ali Liderim yanlış yapmazsın!..”

“TFF’DEN 10 KİŞİYİ ARADIM”

“YILDIZ OYUNCU YÖNETEBİLİR MİSİN DİYORLAR, KİM O YAHU

“Başarıları beğenmediğiniz Türk teknik adamlar getirmiş. Mustafa Denizli, Fatih Terim, Okan Buruk, Aykut Kocaman, Ersun Yanal, Sergen Yalçın şampiyon yapmış. Bir Bursa, Başakşehir ortaya girmiş geriye kalan bu 4 ekibimiz şampiyon olmuş.”